Recital Sylwii Banasik-Smulskiej oraz Karola Smulskiego

Recital Sylwii Banasik-Smulskiej oraz Karola Smulskiego, to kolejne udane muzyczne wydarzenie z inicjatywy Wójta Gminy Skrwilno, które miało miejsce 6 lutego br. w Świetlicy Wiejskiej w Skrwilnie.

Sylwia Banasik-Smulska – absolwentka wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej oraz musicalu na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, aktorka teatralna, wokalistka.

Karol Smulski – nasz rodowity mieszkaniec, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku musical i choreografia, dobrze znany łódzkiej publiczności z licznych koncertów i spektakli teatralnych.

Mieszkańcy Gminy Skrwilno mieli okazję przeżyć kolejny piękny, sentymentalny koncert.

Nieograniczona moc głosów młodego małżeństwa oraz Ich 100% profesjonalizm, rozgrzał serca widzów, wprowadzając jednocześnie wszystkich przybyłych gości w iście Walentynkowy klimat.

Opcje dostępności